İnternet sitemizde paylaşılan Yargıtay Kararları tamamen bilgilendirme amaçlı olup, kararların doğruluğu yargitay.gov.tr adresinden teyit edilmeden kullanılan kararlardan doğabilecek zararlar için ES Hukuk Bürosu hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir.

ES HUKUK ADI KULLANILARAK YAPILAN SÖZDE ARAMALAR HAKKINDA UYARI METNİ

11.11.2021 1846

Sayın İlgilliler,

Bir kısım duyarlı vatandaşımızdan alınan bilgiye göre, vatandaşlarımızın kendilerini "ES HUKUK" olarak tanıtan kişilerce arandıklarını, işbu arayan kişilerin avukat olduğunu iddia ettikleri ve vatandaşlarımıza borçlu oldukları, bir an önce ödeme yapmaları, aksi takdirde haklarında sözde haciz işlemleri başlatılacağı şeklinde yalanla korkutularak ödeme talep edildiğine dair bildirimler almış bulunuyoruz.

Söz konusu dolandırıcılık amacı ile yapılan aramaların ofisimiz ile herhangi bir bağlantısı bulunmayıp, vatandaşlarımızın bu konuda dikkatli olmaları, kendilerini arayan kişilerden icra dosya numaralarını istemeleri, bu icra dosyalarını mümkünse e-devlet üzerinden kontrol etmeleri ve hiç bir şekilde kendilerini dolandırmaya çalışan bu kişilere veya verecekleri hesaplara ödeme yapmamaları konusunda önemle uyarıda bulunmaktayız. 11.11.2021

ES Hukuk Bürosu

Adına

Av. Erdeniz Savaş